سوالات متداول

سوالات متداول از اتوکلینیک رضایی

1روش جلوگیری و پیشگیری از سوختگی رنگ خودروهای مشکی و تیره رنگ چیست ؟
ساده ترین روش پیشگیری، عدم پارک طولانی مدت خودرو زیر تابش مستقیم نور آفتاب خصوصا در فصل تابستان می باشد. در صورت عدم مراقبت، نهایتا قبل از بروز آفتاب سوختگی، پیشنهاد ما پولیش حرفه ای و واکس کامل خودرو می باشد که هم بدنه را خشگیری و لکه گیری می نماید و همچنین باعث بوجود آمدن یک لایه قوی محافظ بر روی بدنه خودرو می گردد.
2پوشش نانو سرامیک چیست؟
پوشش های نانو سرامیک از جمله پوشش های بسیار مقاوم هستند که می توانند از بدنه خودرو شما در برابر عناصر خارجی همچون مواد اسیدی، اجسام تیز و سخت و آلودگی های محیطی و لکه و کدر شدن و حتی خط و خش، فضله پرندگان، نور آفتاب و غیره محافظت کنند. نانو سرامیک یا همان گلاس کوتینگ، پوششی مانند شیشه است و به دلیل شفافیت آن، ظاهر اتومبیل شما را تغییر نمی دهد و در واقع یک لایه محافظ بر روی رنگ بدنه خودرو شما به وجود می آورد.
3تفاوت واکس و پولیش چیست؟
رنگ روی بدنه خودرو در واقع هشت تا ده لایه رنگ است که روی هم قرار می گیرند و روی ورق بدنه را پوشش می دهند، پولیش بدنه، یک لایه از این رنگ را برمیدارد و در نتیجه رنگ بدنه خودرو براق تر می شود. پولیش لزوما باید توسط متخصص انجام شود زیرا زمان بندی مشخصی برای پاک کردن مواد وجود دارد. انجام پولیش به دفعات، به رنگ بدنه آسیب می رساند. واکس، فرایندی شبیه به پولیش دارد ولی فقط رنگ بدنه را براق می کند، اما لایه ای از رنگ بر نمیدارد، افرادی که می خواهند بدنه خودرو زیباتر جلوه کند، معمولا از واکس پولیش استفاده می نمایند
4اجزای سازنده رنگ کدامند؟
اجزای تشکیل دهنده رنگ، چهار بخش دارد 1 رنگ دانه ها 2 محمل ها(رزین) 3 حلال ها 4 افزودنی ها
09121461356