خدمات اتو کلینیک رضایی

خدمات در اتوکلینیک رضایی با آخرین متدهای پیشرفته دنیا


کلیه خدمات برای خودروهای مدرن و لوکس با پیشرفته ترین دستگاه ها

صافکاری و صافکاری بدون رنگ

باتوجه به ارزش گذاری خودرو ها نسبت به رنگ نشدن بدنه خودرو در بازار ایران ، اتوکلینیک رضایی مفتخر است با استفاده از دستگاه های پیشرفته ، آسیب دیدگی هایی که در اثر تصادف بوجود آمده ولی منجر به ریختن رنگ خودرو نگردیده است را با حفظ رنگ خودرو ، با بهترین کیفیت صافکاری نماید. و حتی اگر قسمتی از رنگ بدنه هم آسیب دیده باشد با لیسه گیری و بدون بتونه رنگ بدنه را بازسازی می نماییم در این کلینیک جهت انجام عملیات صافکاری و تعویض قطعات بدنه با مطلوب ترین کیفیت ،از دستگاه های زیر استفاده میگردد:
دستگاه برش پلاسما GYS فرانسه
دستگاه جوشکاری GYS CO2 فرانسه
دستگاه نقطه جوش فابریک انواع خودرو ها در سایز های مختلف GYS فرانسهنقاشی مجهز به اتاق رنگ کوره ای

بسیاری از همکاران ما در فضای باز و یا حداکثر در اتاق های معمولی بدنه را رنگ می‌کنند و عوامل محیطی اصلا برایشان تعریفی ندارد! ابتدا باید بدانید که اتاق رنگ کوره ای توسط سازندگان معتبر آن ساخته می‌شود که استانداردهای حرارتی خاصی دارد ودر اتاق های معمولی نمی‌توان فضای کوره ایجاد کرد. لازم به ذکر است اتوکلینیک رضایی مجهز به پیشرفته ترین اتاق رنگ کوره ای با برند معروف (EMATECH) میباشد.

خلاصه فرآیند انجام نقاشی با اتاق رنگ کوره ای بدین گونه است که خودرو پس از آماده سازی و ساخت زیر کار به داخل اتاق رنگ هدایت شده و نخست قسمت های مورد نیاز بدنه آستر شده و پس از رفع ایرادات ، رنگ رویه پاشیده شده و در داخل کوره پخته میشود.

واکس و پولیش خودرو

در واقع پولیش کردن خودرو امری جدا از شستشو و تمیز کردن آن است. پولیش کردن به منظور رفع ناهنجاری های رنگ بدنه صورت میگیرد. این ناهنجاری ها ممکن است شته ،خش ،گرده های رنگ ،قیر و غیره باشد. به طور طبیعی رنگ خودرو در اثر دوده وگرد و غبار کیفیت خود را از دست داده ، سطح رنگ خودرو زبر میشود و حالت ماتی به خود میگیرد که این کلینیک با پولیش کردن آن ، زبری را از بین برده و رنگ را تازه کرده به طوری که با لمس بدنه خودرو دقیقا نرمی را حس میکنید.
قسمت هایی که شامل پولیش کامل میشوند عبارتند از : هر آنچه که در بدنه میبینید مانند سقف ، صندوق ، کاپوت ، درها ، سپر ها ، رکاب ، آیینه ، رینگ و ...شاسی کشی با دستگاه الکتروهیدرولیک

این دستگاه با برند معروف Celette فرانسه که مورد تائید کارخانه های بنز و بی ام دبلیو آلمان بوده و قادر به شاسی کشی قسمت های جلو و عقب خودرو و اکسل ها مطابق استاندارد های انواع کارخانه های سازنده خودرو(سواری ، شاسی بلند )میباشد. خودرو تعمیر شده فاقد هرگونه گیجی فرمان و دارای بهترین تعادل در جاده است ؛ لازم به ذکر است که کلیه عملیات شاسی کشی تضمین شده میباشد.

سرامیک بدنه خودرو

سرامیک بدنه خودرو، پوششی به دوام شیشه ولی انعطاف پذیر، با ماندگاری طولانی مدت و مقاومت فوق العاده در برابر نور فرابنفش (UV LIGHT) و مواد شیمیایی، همچنین عوامل مخرب طبیعی مانند گرد و خاک، نمک، قیر، آلودگی صنعتی و دوده می باشد. اتو کلینیک رضایی، ضمن استفاده از بهترین برندها، با ایجاد پوشش سرامیکی مقاوم بر روی سطح بدنه خودرو، آن را آبگریز نموده و ضمن جلوگیری از جذب شدن گرد و خاک به سطح بدنه خودرو، باعث شستشوی راحت و سریع آن می گردد. با سرامیک بدنه، رنگ بدنه خودرو زنده شده و براقیت و جلای رنگ خودرو شما، چشم نواز می گردد


اتوکلینیک رضایی مجهز به دستگاه های حرفه ای صافکاری

دستگاه حرفه ای نقطه جوش (Spot Welding)

با برند معروف GYS ساخت کشور فرانسه جهت جوشکاری انواع خودروها ، در اتوکلینیک رضایی. با استفاده از این دستگاه ، قطعات تعویض شده مانند سقف ، ستون ، رکاب ونظایر آن با نقطه جوش در جای خود فیکس میشوند که اولا باعث استحکام وفیکس شدن این قطعات همانند تولید و مونتاژ بدنه در کمپانی سازنده شده و ضمنا فورم و ظاهر نقاط اتصال بدنه در خودرو حفظ میشود.

دستگاه حرفه ای جوش CO2

با برند معروف GYS ساخت کشور فرانسه ، در اتوکلینیک رضایی جهت جوشکاری بدنه خودرو با کیفیت و ظرافت و استحکام بسیار بالا و همچنین عدم صدمه خوردن ورق ها و صفحات فلزی بدنه خودرو ، از این نوع دستگاه استفاده میگرد و در نتیجه در هنگام جوشکاری اصطلاحا آب فلز گرفته نمی شود و دوام و کیفیت از دست نمیدهد .

دستگاه حرفه ای برش پلاسما

با برند معروف GYS ساخت کشور فرانسه ، جهت برش سریع و بسیار دقیق قطعات بدنه خودرو ، در اتو کلینیک رضایی. با استفاده از این دستگاه کلیه قطعات بدنه خودرو ، خصوصا قطعاتی که با بدنه یکپارچه هستند و می بایست که تعویض شوند به سهولت و با سرعت و دقت برش داده شده و ضمن رعایت ابعاد و استانداردهای لازم جهت برش قطعات ، به جوانب قطعه تعویضی کمترین صدمه ای وارد نمیشود و قطعه جدید براحتی جایگزین آن و جوشکاری و نصب خواهد شد.

ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه کنیم.

09121461356